Úvodní stránka

Ubytování v romantickém prostředí přímo u řeky Lužnice

Zrekonstruovaná stylová chalupa (bývalý přívoz) v jihočeské vesnici Hutě u Bechyně skýtá romatické prostředí všem svým hostům.
Užijte si nádhernou přírodu, ale se snadnou dostupností lázeňského města Bechyně s pestrým kulturním vyžitím. Do centra jsou to jen 4 km...

Chalupa je situována přímo na malebném břehu Lužnice a je ideálním výchozím bodem pro výlety na kole, lodi nebo autem. Mužete navštívit zámek v Bechyni, hrad Dobronice, ZOO a zámek v Hluboké nad Vltavou, naučnou stezku Borkovická Blata, vodní zámek Červenou Lhotu, husitské město Tábor nebo České Budějovice. Zajímavým cílem výletu může být exkurce do Jaderné elektrárny Temelín (možno i o víkendu). Kaňon Lužnice a okolní lesy jsou ideální pro procházky a tůry nebo milovníky houbaření. Blízkost řeky Lužnice protékající pár metrů od zápraží jistě ocení rybáři i milovníci vodních sportů.

Objekt je jako stvořený pro pobyt dvou rodin s dětmi: k dispozici je uzavřený dvůr s dětským hřištěm (pískoviště s hračkami, bazén, houpačka, klouzačka) a romantickým posezením s krbem. Pokud vás omrzí sezení u krbu, můžete využít druhou terasu "pod mohutným dubem" s překrásným výhledem přímo na řeku.

Hosté mají možnost zapujčit si lodě nebo kola.

V chalupě i stodole je zákaz kouření...

Novinky:

2021 - máme nové vstupní dveře do chalupy
2020 - v "hospodě" jsme kachlemi obložili krbovou vložku a nahradili jimi mrňavé musgrávky
2019 - zpříjemnili jsme vstup do vody a stanoviště pro rybáře
2018 - natřeli jsme verandu a pořídili stylový botník
2017 - staré selské krátké posletele v "hospodě" jsme nahradili moderní manželskou postelí a palandou
2015 - postavili jsme fotbalové branky
2013 - nové fotografie trampolíny, bazénu a ping-pong stolu